Google ADS - wcześniej Google ADWORDS

płatna forma reklamy w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach Partnerskich Google

Reklama Adwords (Google Ads)2019-03-13T08:37:53+00:00

Kampanie Google Ads – co jest dla nas najważniejsze?

Najważniejszy jest dla nas jasno określony cel każdej kampanii, który ustalamy wspólnie z Właścicielem strony. To pod jego kątem dobieramy najskuteczniejsze rodzaje kampanii.

Bardzo ważne jest dla nas stałe podnoszenie poprzeczki naszych działań. Efektami reklamy Google Ads są zapytania o Pani/Pana usługi. Nasza praca nad kampanią nie kończy się zaraz po jej ustawieniu. Przeciwnie – wtedy rozpoczyna się jej kluczowa część – optymalizacja. Stale ulepszamy i testujemy kampanie tak, by znaleźć najlepsze dla Pana biznesu. Nie pracujemy szablonowo i taśmowo. Do każdej reklamy podchodzimy indywidualnie, dopasowując ją do specyfiki branży i klientów.

Dla osób, które już korzystały z reklamy Google Ads oferujemy audyt i optymalizację istniejących kampanii. Uwzględnimy uwagi i potrzeby oraz przebudujemy kampanie tak, by dały jeszcze lepsze rezultaty. Jeśli z jakiś względów nie da się ich ulepszyć powiemy Panu/Pani o tym. Nie zwodzimy klientów, nie ciągniemy na siłę kampanii, które nie są rentowne.

Skorzystaj z kampanii Google Ads. Zobacz, jak nasi klienci zyskali dzięki niej.

Przykładowe efekty Reklamy Google Ads przy zaplanowaniu jej strategii przez AlfaRank.pl

Kampania Google Ads – sukces Twojej firmy

Teraz pozwól, że wytłumaczymy, jak to możliwe. Reklama Google Ads posiada wiele zaawansowanych funkcji oraz rodzajów, pod którymi można ją rozpoznać:

 1. kampania tekstowa
 2. display (banerowa)
 3. zakupy Google
 4. remarketing
 5. reklama w Gmail
 6. inne

Twoja firma może się reklamować w ten sposób już w ciągu 5 dni

Zadzwoń i poproś o ofertę.

Napisz do mnie
785-049-149 (Michał)

Reklama Google Ads – nasze zasady

Naszą nadrzędną zasadą jest transparentność działania. Na koszt kampanii składa się budżet wpłacany do Google – przeznaczony na kliknięcia (nie płacisz za wyświetlenia reklamy!) oraz niskiej opłaty dla nas za prowadzenie kampanii.

Dla osób, które już korzystały z reklamy Google Ads:

Po analizie konta i dotychczasowych kampanii zaproponujemy najskuteczniejsze dla Pana/Pani firmy formaty reklamowe. W prowadzanych kampaniach wykorzystujemy tylko te typy reklam, które mają szansę przynieść najwięcej zrealizowanych celów. Nie tracimy czasu i budżetu na działania niedopasowane do potrzeb firmy.

Sukces = zadowolenie klienta/ realizacja założonych celów

Nowoczesne podejście do reklamy Google Ads to wyzbycie się szablonowości. Sukces Pani/a firmy to również nasze osiągnięcie.

W AlfaRank przykładamy bardzo dużą wagę do jakości prowadzonych kampanii. Nie pozostawiamy kampanii bez nadzoru i regularnych optymalizacji. Korzystamy z wszelkich funkcjonalności Google Ads. Gdy projekt tego wymaga wprowadzamy złożone konfiguracje.

Kampanie prowadzone są dla Państwa przez osoby z minimum 5-letnim doświadczeniem w realizacji reklam Google Ads. Dbamy o ciągły samorozwój i zwiększanie naszych kompetencji, na bieżąco aktualizując wiedzę i umiejętności. Dokładamy starań, aby prowadzona kampania była na najwyższym poziomie.

Nasze mocne strony to :

 • praca wg schematu: wyznaczenie celu – wybranie dopasowanych typów reklam – stworzenie kampanii – optymalizacja – weryfikacja efektów – optymalizacja itd.,
 • niezostawianie, nawet najmniejszej, kampanii  “samopas” – każda jest dla nas tak samo ważna,
 • ciągły rozwój naszych umiejętności i aktualizowanie wiedzy
 • nieszablonowe podejście,
 • zaangażowanie.

Przykłady efektów naszych prac:

Obniżenie kosztów kliknięcia z 4,4 zł na 1,15 zł netto przy równoczesnym wzroście jakości prowadzonej kampanii. Pamiętaj, że profesjonalnie obsługiwana kampania da Pani/u  nie tylko więcej zapytań od klientów, ale również pozwoli oszczędzić. Im lepsza jakość reklam i kampanii, tym budżet na kliknięcia starczy pozyskanie większego ruchu.

Wady reklamy Google Ads

Reklama Google Ads posiada również pewne wady, o których dowiecie się Państwo od AlfaRank. Zapraszamy do konsultacji telefonicznej lub mailowej. Po poznaniu Państwa oczekiwań i specyfiki biznesu rekomendujemy możliwe i warte do zastosowania reklamy Google Ads oraz porozmawiamy o oczekiwanych efektach. Nie będziemy zwodzić ani naciągać na nieefektywne reklamy.

Zespół Alfa Rank

Alfa Rank to kilkuosobowy zgrany zespół, który ma czas, aby zadbać o prowadzone kampanie, a przede wszystkim o ich jakość. Poświęcimy Państwa kampaniom odpowiednią ilość czasu. Naszym wyróżnikiem jest pełne zaangażowanie w prowadzone działania. Państwa cel staje się naszym celem, zrobimy co w naszej mocy, by go zrealizować, a nie poddajemy się łatwo.

Naszym zadaniem jest także przekazywanie potencjalnym klientom bezcennych informacji, których sami chcielibyśmy się dowiedzieć będąc na Państwa miejscu. Bez zawahania poinformujemy o szansach i zaletach, ale i wadach reklamy Google Ads. Nie zwodzimy, nie czarujemy i nie wyolbrzymiamy efektów możliwych do uzyskania. Nasi klienci są dla nas partnerami w drodze do wspólnego celu.

Twoja firma może się reklamować w ten sposób już w ciągu 5 dni

Zadzwoń i poproś o ofertę.

Napisz do mnie
785-049-149 (Michał)
97%

internautów w Polsce na co dzień korzysta z wyszukiwarki Google.pl

52%

internautów korzysta z urządzeń mobilnych

2%

średnio taki odsetek osób pisze lub dzwoni do Twojej firmy po znalezieniu jej w Google